Yes, we love beer
Yes, we love beer
but it's much
but it's much
more than that...
more than that...

Microbrouwerij uit breda

“Beer for Thought” is wat wij diep in ons hart voelen. F*ck the status quo!

Dit is alles wat wij willen doen, wij brouwen bieren die jullie inspireren, prikkelen en uitdagen om eens wat anders te drinken. Er zijn zoveel smaken en variaties te ontdekken en daarom brouwen wij jaarlijks meer dan 48 unieke specials en 12 barrel aged bieren. We denken vanuit het principe “Fuck the status quo” en we doen geen enkele concessie in kwaliteit. In onze brouwerij wordt er geen middelmatig bier gebrouwen, we denken vrijuit en we laten onze creativiteit tot bloei komen.

Label design

We brouwen ons bier volgens de slogan "Beer for Thought". Hiermee doelen we op het creëren van smaken, kleuren en geuren in het bier, wat de drinker aanzet tot denken.

Naast de constante zoektocht naar interessante ingrediënten en combinaties, speelt het design van onze labels een grote rol. Jenna Arts (@jenna_arts) designt al sinds 2015 meerdere labels per maand voor onze bieren.

We hopen onze gasten en klanten hiermee te kunnen nemen in ons gedachtegoed, en dat de bieren mogen smaken.

Proost!

HET TEAM

Andrea

Quality Control

andrea@brouwerijfrontaal.nl

Anneke

HR / Crowdfunding

anneke@brouwerijfrontaal.nl

Anoek

Medewerker brouwcafé

brouwcafe@brouwerijfrontaal.nl

Daphyd

Content Creator & Medewerker Brouwcafé

daphyd@brouwerijfrontaal.nl

Davy

Export Manager

davy@brouwerijfrontaal.nl

Dyan

Head of Brand

dyan@brouwerijfrontaal.nl

Emma

Financiële Administratie

emma@brouwerijfrontaal.nl

Floor

Medewerker Brouwcafé

brouwcafe@brouwerijfrontaal.nl

Guus

Growth Hacker

guus@brouwerijfrontaal.nl

Isaak

Brouwer

brouwerij@brouwerijfrontaal.nl

Ivo

Engineer & Inkoper

ivo@brouwerijfrontaal.nl

Joep

Brouwer & Barrelman

joep@brouwerijfrontaal.nl

Kaïn

Inpakker

brouwerij@brouwerijfrontaal.nl

Kenzo

Manusje-van-alles

brouwcafe@brouwerijfrontaal.nl

Kikki

Event Manager

kikki@brouwerijfrontaal.nl

Maarten

Medewerker brouwcafé

brouwcafe@brouwerijfrontaal.nl

Marnix

Logistiek Manager

marnix@brouwerijfrontaal.nl

Matt

Medewerker brouwcafé

brouwcafe@brouwerijfrontaal.nl

Maud

Medewerker brouwcafé

brouwcafe@brouwerijfrontaal.nl

Merle

Medewerker brouwcafé

brouwcafe@brouwerijfrontaal.nl

Mike

Sales - Breda

mike@brouwerijfrontaal.nl

Paulo

Engineer Wannabe

paulo@brouwerijfrontaal.nl

Peter

Financial Controller

peter@brouwerijfrontaal.nl

Reinier

Head of Commerce

reinier@brouwerijfrontaal.nl

Robert

Webshop medewerker

webshop@brouwerijfrontaal.nl

Roel

Eigenaar & Brouwer

roel@brouwerijfrontaal.nl

Ruud

Beerclub

ruud@brouwerijfrontaal.nl

Sergio

Head of Production

sergio@brouwerijfrontaal.nl

Sophie

Personal assistant

sophie@brouwerijfrontaal.nl

Sven

Manager Brouwcafé Breda

sven@brouwerijfrontaal.nl

Tom

Professioneel bierverplaatser

logistiek@brouwerijfrontaal.nl

Victor

Inpakker

brouwerij@brouwerijfrontaal.nl

Vincent

Medewerker Brouwcafé

brouwcafe@brouwerijfrontaal.nl

Wesley

Sales - Randstad

wesley@brouwerijfrontaal.nl

Wies

Medewerker Brouwcafé

brouwcafe@brouwerijfrontaal.nl